Registrace do clubu - zde

Všechny aktuální informace najdete v menu v Novinkách :)

Srpen 2011

Dlouho očekávané slevy jsou tady! -25% na vše

31. srpna 2011 v 10:29 | Fanynka Janička |  Obchůdek
Ahoooooj,
konečně jste se dočkali slev v našem clubovém obchůdku. Vím, že jsem je slibovala už před prázdninami, ale úplně jsem na to zapomněla :// Snad vám nevadí, že jsou až teď! ;)

Ještě jsi neměl/a možnost jet na koncert 5Angels a získat od holek podpisy? Chceš někomu napsat dopis, ale nemáš dopisní papír? Chceš svoji knížku oživit záložkou? Chceš svoji nástěnku oživit rozvrhem hodin s 5Angels? Fotky, záložky, dopisní papíry, podpisy a další zboží s 5Angels najdeš v clubovém obchůdku se slevou 25%! Mrkni do menu, vyber zboží, odešli e-mail a brzy ho budeš mít u sebe :))

Neváhej a objednávej! Další slevy budou až na Vánoce... ;)


Nové popisky do menu a článků... :)

27. srpna 2011 v 11:13 | Fanynka Janička |  Club - vzhled
Ahoj :),
dneska opět jenom informační článek... Asi už vás tím štvu, ale psala sjem, že normálně začnu přidávat až od září :) Už se brzo dočkáte! Dala bych sem něco i teď, ale nemám náladu. Skoro každý den najdu na nějakým blogu okopírovaný moje fotky Míši a zdroj u nich není... nebo anti blogy o 5Angels... :(( Hrůza...!!
Ale teď už k tématu... Pokud jsme stálí návštěvníci této stránky, tak jste si určitě všimli, že v menu máme nové popisky a i u tohoto článku jsou jiné. Moc se mi líbí, tak doufám, že vám taky :) Chtěla bych za ně poděkovat ♥KRIS♥TÝNĚ♥ Love Vendy!

Užijte si zbytek prázdnin!! :))
Janča

Malá soutěž - 042

23. srpna 2011 v 17:35 | Fanynka Janička |  Malé soutěže
Ahojky,
docela se nudím, tak vám sem dám alespoň malou soutěž za bodíky :))


Nový design a další info :))

21. srpna 2011 v 11:42 | Fanynka Janička |  Club - vzhled
Ahojky,
tak zase po hrozně dlouhé době píšu :D Omlouvám se, že vůbec nepřidávám, ale prázdniny se rychle krátí a chci si je ještě pořádně užít :) Od září začnu přidávat normálně (a Verča snad taky, slíbila mi to :D). Ale teď už k tématu!!

Určitě jste si všimli nového designu. Moc za něj děkuji Nikči13 :) Mně se líbí fakt hodně, tak doufám, že vám taky!! Myslím, že je to docela změna, kterou clubík už potřeboval, protože ten starý dess už byl okoukaný...

Chtěla bych udělat i nové popisky do menu, ale sama je nezvládnu. Takže kdyby se našel někdo, kdo by byl ochotný je udělat, tak ať napíše na e-mail ja-a-muj-blog@seznam.cz (předmět: popisky) a pošle mi ukázku nějakého popisku, co udělal. Budu moc ráda! :)

A ještě jedna věc: Myslím, že všichni už víte, že team 5Angels rozhodl, že žádné clubíky už nebudou oficiální. Oficiální je jen to, co vzniká v produkci 5Angels, takže blogy fanoušků ne. Clubík bude samozřejmě pokračovat dál, i když už není oficiální. Snad vám nebudu vadit, že na fotky budu psát jako zdroj OCMV, protože zkratka CMV je fakt divná... :(

Už vás to nebaví číst, co? :D Tak já už radši zkončím... Zatím ahoj a o prázdninách moc článků už nečekejte!! A díky za přečtení! :))

Janča

Naše setkání s Míšou v Bystřici - 28. 7. 2011

8. srpna 2011 v 16:42 | Fanynka Janička |  Míša - Ostatní
Ahojky,
mám pro vás o něco delší článek. Je to report :) Akorát ne z koncertu 5Angels, ale ze čtvrtka 28. 7. 2011, kdy jsme se já, Verča a naše kámoška setkaly s Míšou v Bystřici :)) Budu ráda, když si to přečtete (snad vás neodradí délka).

REPORT Usmívající se


Já, moje ségra Verča a naše nej kámoška Míša jsme se rozhodly navštívit Míšu v Bystřici. Jitka Exlová (mamka Míši 5Angels) byla ochotná a domluvila s námi termín, kdy máme přijet. A tak jsme tedy jely. Cesta autobusem byla otravná, ale moc jsme se těšily, tak nám to tolik nevadilo. Na místo jsme dorazily asi hodinu před domluveným časem. Prošly jsme si město, ale nic zajímavého jsme neobjevily. Nakonec jsme se posadily na jednu lavičku, po asi 10ti minutách jsme se přesunuly na druhou a potom už si nedočkavě stouply ke kašně, kde se máme ve 14:00 sejít. Čekaly jsme a najednou vidíme v dálce 2 menší postavy. "Ta větší by mohla být Míša… Ale ne, to je blbost, proč by brala někoho s sebou?" říkaly jsme si. Za několik vteřin už jsme ale poznaly, že to Míša opravdu je a doprovod jí dělá její mladší brácha Matyáš. Pozdravily jsme se a Míša nás představila. Dozvěděly jsme se, že Míša Matyáše musela vzít s sebou, protože nikdo nebyl doma. O pár metrů dál je cukrárna, do které vždycky s Míšou chodíme, tak jsme zachovali tradici. Posadili jsme se, objednali si míchané nealkoholické drinky a Míši jsme předaly dárky. Moc nám děkovala! :) Jestli někdo zná Míši bráchu víc než jenom jeho jméno, tak asi tuší, že o zábavu bylo postaráno. Ani jsme si nemohly pořádně povídat, protože pořád dělal blbosti, říkal vtipy a chvilkami už i docela otravoval. No jo, puberta :D Přesto jsme se Míši stihly zeptat na spoustu věcí. Probraly jsme prázdniny, vše kolem 5Angels (koncerty, fanoušky, muzikál, FB5, …), školu, narozeniny Míši, kamarády a spoustu dalších věcí. Na něco si nevzpomenu a něco vám ani říkat nechci (promiňte). Asi v 15:30 jsme se zvedli a zaplatili. Šli jsme se ještě podívat do zverimexu na zvířátka. A potom už byl čas na rozloučení. Míša a Maty nás doprovodily skoro až k autobusovému nádraží. Ještě nám Míša stihla říct, že k obědu měly česnekovou polévku a půjdou si uvařit šišky s mákem. Taky nám moc děkovala, že jsme přijely a říkala, že se zase na někdy domluvíme, takže se už teď mooooc těším!! :) Řekli jsme si "Ahoj" a každý se vydal jiným směrem. My k autobusu, Míša s Matym domů. Byli jsme spolu sice jen 2 hodiny, ale přesto to stálo za to. Míša je pořád stejně skvělá, milá, ochotná a hodná!!! ♥♥

Líbí se vám report?

Přečetli jsme ho celý?

Byli jste taky někdy za Míšou v Bystřici?


Vyhodnocení za minulý měsíc - červenec 2011

6. srpna 2011 v 22:19 | Fanynka Janička |  Club - Vyhodnocení za uplynulý měsíc

Kolik lidí navštívilo náš blog v červenci? - 628 lidí
Jaký byl rekord návštěvnosti za den v červenci? - 32 lidí
Kolik jsme za červenec přidaly článků? - 34
Aktuální počet členů - 35
Jinak co se týče komentování, tak asi víte sami, jesti komentujete nebo ne. Chápu, že jsou prázdniny a většina lidí je někde pryč, užívá si sluníčka a na komentování nemá ani pomyšlení :D Takže se nezlobím. Ani v srpnu žádné velké rekordy nečekám, ale doufám, že v září se to tu zase rozjede :)
Pěkný srpen!! :))

6. 8. 2011 - Míša slaví 14 let!!

6. srpna 2011 v 22:09 | Fanynka Janička |  Míša - Ostatní

Míša má narozeniny!!!

Míšo, jménem celého clubu ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, kamarádů, úspěchů jak ve 5Angels tak i v osobním životě a splněných přání! :) Máme tě všichni moooooooooooc rádi!!! ♥

Janča a celý OCMV